Regio – De redactie ontvangt met enige regelmaat nieuwtjes uit de sportwereld, zowel binnen de gemeentelijke grenzen als daarbuiten. Wij proberen deze zoveel mogelijk op te pikken en aan u voor te leggen…
Darts
De mannen van DV Sportief hebben vrijdagavond in Katwijk met maar liefst 1-8 gewonnen van promovendus KDV 1. Zo hebben de mannen van captain Brent Plaisier zich hersteld na de 8-1 nederlaag van vorige week. De beide Plaisiertjes waren van de hoge scores: Brent 2x 180 en Lars maar liefst 4x 180. De gebroeders Schuurman gaven een cursus uitgooien: Chris een 129 -finish en Johan zelfs een 155- finish.
Voetbal
Bij de Leidsch Dagblad wordt iedere week een cijfer gegeven voor alle spelers van de Tweede Divisie. Zo wordt de amateurvoetballer van het jaar gekozen aan de hand van de gemiddelde cijfers. Bij wedstrijd van Noordwijk-Lisse (1-2) heeft het wonder van Noorden Dylan Rietveld het hoogste cijfer 7 gehaald van zijn team Noordwijk.
Mark van der Weijden haalde weer eens doeltreffend uit voor Sparta Nijkerk. Tegen Barendrecht produceerde hij een gelijkmaker (1-1) Zijn ploeg wist de wedstrijd winnend af te sluiten: 2-1.
Opvallendbij onze streekgenoten: Het was een goed weekend als het ging om de verdedigende kwaliteiten. Doelman Mike van Vliet houdt de 0 bij ARC 1. De 22-jarige stond zijn mannetje tussen de palen en oogde als een rustpunt voor zijn defensie.
Verdediger Dylan Rietveld van Noordwijk stapt van het veld af met een 3-0 overwinning op Jong Sparta.
Wielrennen
Roxanne Takken van Team ORCTA pakte vorige week in het Belgische Steenhuffel de eerste overwinning van het cyclocross seizoen. Momenteel is het Ter Aarse team in trainingskamp in Limburg ter voorbereiding op het komende seizoen.
(foto: Facebook)
Atletiek
Thijmen Lek uit Ter Aar versloeg in de eindsprint Indigo Tjan tijdens de Gpudse Singelloop over vijf kilometer.
Brent Pieterse de snelste bij de dertiende Oranjeloop in Ter aar. De tijd van de 10 km was 35 minuten en 24 seconden. Bij de dames werd Mariska Visser tweede.
Op de 5,5 kilometer zegevierde de Ter Aarse Iris Claeshoudt in een tijd van 23,44 minuten. De Nieuwveender Jacub Manikowski werd de winnaar op de de 5,5 km.
Triatlon
Pascal Valentijn werd tweede op het NK tijdens het EK halve triatlon in Almere, dat tevens als NK gold.