NSV ’46 laat zich ringeloren

Woerdense Verlaat – Sportief heeft voor een aangename verrassing gezorgd, de ploeg van coach Chris Snatersen versloeg “buur” en  torenhoge favoriet NSV ’46 met 3-1.

sportiefzoektverzorger

In de gelijkwaardige derby waren alleen de doelpunten hoogtepunten te noemen, daartussen gebeurde eigenlijk niet eens zo gek veel.  Snatersen: “De eerste vijfentwintig minuten ging het  gelijk op, zonder noemenswaardige kansen.” Daan Koot brak de ban, de middenvelder schoot vanaf rand strafschopgebied een vrije trap fraai binnen: 1-0.  Nog geen drie minuten later vond Raymond Wens Jeffrey Buijt: 2-0.

Die weelde kon Sportief niet helemaal aan, men verslapte en prompt sloeg de Noordense formatie via Robin van Koert terug: 1-2. Snatersen: “Zo vlak voor de rust was dat natuurlijk een zuur moment, even ontbrak de scherpte en dat werd direct afgestraft!”

Die scherpte ontbrak niet bij het begin van de tweede helft, Sportief kwam als een komeet uit de startblokken en Youri Querreveld deed waarom hij een basisplaats kreeg en dat is scoren: 3-1. Snatersen: “Echt knap, bij elke invalbeurt scoorde  hij, dat leverde hem nu een basisplaats op, tja en als je dat dan weer flikt en op zo’n cruciaal moment, prachtig toch!”

Na die 3-1 kwam Sportief niet meer in de problemen, NSV ’46 probeerde het wel, maar men wist geen serieuze kansen af te dwingen. Door deze nederlaag zakte men naar de vijfde plaats, die men moet delen met Gouda én Sportief. Het beloofd een fantastisch slot te worden!

Programma / Uitslagen  11 maart 2017 4e klasse C:  
Alphia Moerkapelle 1-2
Bergambacht SPV ’81 2-1
Kamerik Gouda 2-1
Rijnstreek Hertha 2-3
Aarlanderveen FC Oudewater 1-5
Haz. Boys Rohda ’76 1-2
Sportief NSV ’46 3-1
Stand zaterdag 4e klasse C
1 FC Oudewater 18 14 3 1 45 61-30 1e per.
2 Rohda ’76 17 11 4 2 37 46-19
3 Haz. Boys 18 11 3 4 36 48-19
4 Bergambacht 18 11 1 6 34 40-38
5 NSV ’46 18 9 5 4 32 54-28
6 Sportief 18 10 2 6 32 56-40
7 Gouda 18 10 2 6 32 40-31
8 Alphia 18 8 1 9 25 42-34
9 SPV ’81 17 5 2 10 17 28-38
10 Hertha 18 5 2 11 17 24-45
11 Moerkapelle 18 4 4 10 16 23-51
12 Aarlanderveen 18 3 5 10 14 36-54
13 Kamerik 18 3 3 12 12 28-45
14 Rijnstreek 18 1 3 14 6 26-80
Programma / Uitslagen  18 maart 2017 4e klasse C:  
FC Oudewater Rijnstreek
Rohda ’76 Aarlanderveen
Hertha Alphia
SPV ’81 Gouda
Moerkapelle Kamerik
NSV ’46 Bergambacht
Haz. Boys Sportief