Aarlanderveen in slotfase onderuit

Bergambacht – Aarlanderveen is in en tegen Bergambacht in de slotfase onderuit gegaan: 4-1.

Logo SVA-new 370 pixels

De “Veners” begonnen uitstekend en dat vertaald zich halverwege de eerste helft in een fraaie goal van Jorn Poelwijk: 0-1. In een gelijk opgaande eerste helft leek dit ook de ruststand te gaan worden, maar in de slotfase liet de verdediging van Aarlanderveen een lelijke steek vallen: 1-1.

De tweede helft wilde coach Arjen Linstra zijn ploeg aanvallender laten spelen, maar bleek Bergambacht de (iets) betere ploeg. Toch kreeg Aarlanderveen de beste kansen, maar Mark van Leeuwen en Jorn Poelwijk wisten die fraaie mogelijkheden niet te verzilveren.

Tien minuten voor tijd kwam de thuisclub op voorsprong, toen een Bergambacht speler vanaf dertig meter het speeltuig stijf in het kruis schoot: 2-1. Het noopte Linstra om zijn ploeg alles of niets te laten spelen en het werd het laatste. Bergambacht kreeg alle ruimte om nog verder weg te lopen en deed dat ook: 4-1.

Linstra: “De ploeg is erg jong en daarom soms wat naïef, op beslissende momenten laten wij steekjes vallen, of weten we niet te scoren en dat breekt ons (te) vaak op.”

Volgende week moet zijn ploeg er al weer staan, dan wacht thuis de derby tegen NSV ’46!

Programma / Uitslagen  4 februari 2017 4e klasse C:
Alphia Sportief 0-1
Gouda NSV ’46 3-4
Kamerik FC Oudewater 0-2
Bergambacht Aarlanderveen 4-1
SPV ’81 Haz. Boys 1-5
Hertha Rohda ’76 3-4
Moerkapelle Rijnstreek 1-3
Stand zaterdag 4e klasse C
1 FC Oudewater 14 11 2 1 35 50-25 1e per.
2 Haz. Boys 14 10 2 2 32 41-14
3 Rohda ’76 14 9 3 2 30 40-15
4 NSV ’46 15 9 3 3 30 51-23
5 Gouda 14 8 2 4 26 30-23
6 Sportief 14 8 1 5 25 40-32
7 Bergambacht 14 8 1 5 25 33-33
8 Alphia 14 7 1 6 22 38-28
9 SPV ’81 14 5 2 7 17 26-33
10 Aarlanderveen 14 3 3 8 12 30-41
11 Moerkapelle 15 3 3 9 12 20-46
12 Hertha 14 2 2 10 8 17-37
13 Rijnstreek 14 1 2 11 5 21-64
14 Kamerik 14 0 3 11 3 19-42
Programma / Uitslagen  11 februari 2017 4e klasse C:  
Alphia Kamerik
Bergambacht Moerkapelle
Sportief Rijnstreek
Hertha Gouda
Rohda ’76 SPV ’81
Haz. Boys FC Oudewater
Aarlanderveen NSV ’46
Stand 2e periodetitel (negen wedstrijden)
NSV ’46 7 4 2 1 14 25-13
Rohda ’76 6 4 1 1 13 18-8
Sportief 6 4 1 1 13 21-11
FC Oudewater 6 4 1 1 13 19-13
Bergambacht 6 4 1 1 13 14-10
Haz. Boys 6 3 2 1 11 13-5
Alphia 6 3 1 2 10 21-15
SPV ’81 6 3 1 2 10 14-12
Gouda 6 2 2 2 8 11-10
Rijnstreek 6 1 2 3 5 11-17
Hertha 6 1 1 4 4 10-19
Moerkapelle 7 1 1 5 4 4-24
Kamerik 6 0 1 5 1 7-17
Aarlanderveen 6 0 1 5 1 7-21